logo
O nas

Firma Vector Trading (Vector Envelopes) powstała pod koniec roku 2003. Została założona przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem pracy w branży papierniczej w Polsce jak i w innych krajach Europy. Ponieważ ostanie lata pracy poświęciliśmy pracy w firmach produkujących koperty postanowiliśmy kontynuować tą działalność w nowej firmie.

Obsługujemy klientów w Polsce i za granicą sprzedając głównie koperty - koperty papierowe, koperty kolorowe, koperty bezpieczne, koperty z nadrukiem firmowym i reklamowym oraz inne koperty specjalistyczne (ochronne z folią bąbelkową, w opakowaniach konsumenckich , wykonane ze specjalnych materiałów, a także z nadrukiem całopowierzchniowym).

Nasze koperty charakteryzuje wysoka jakość wykonania, szeroka gama produktów dostępnych w standardzie (prawdopodobnie największy wybór w Polsce), konkurencyjne ceny oraz doskonała obsługa serwisowa i logistyczna.

Nasze koperty są wykonane z najwyższej jakości surowców. Druk wykonujemy na najnowocześniejszych maszynach do druku kopert w Polsce. Potrafimy wykonać zlecenia z którymi inni dostawcy mogą mieć problemy .

Oferujemy szeroką gamę kopert specjalistycznych – ochronnych z folią bąbelkową i kartonowych, depozytowych, bezpiecznych, kurierskich, RTG, ozdobnych, nietypowych.

Dzięki lokalizacji w Warszawie i współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi i logistycznymi jesteśmy w stanie obsłużyć sprawnie najbardziej wymagających klientów.

Magazyn w Warszawie zapewnia natychmiastową dostępność wielu różnych kopert - standardowych oraz specjalnych, które są trudno dostępne na rynku.

Wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwalają nam na wykonanie w profesjonalny sposób nawet najbardziej skomplikowane zlecenia.

vectorenvelopes

Galeria