logo

Nadruk firmowy i reklamowy na kopertach - koperty firmowe

Ważnym elementem działalności każdej firmy jest jej aktywność marketingowa i reklamowa, a szczególnie jednolita identyfikacja graficzna firmy i jej symboli (logo i znaki handlowe).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i rozwiniętej bazie produkcyjnej jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości nadruk firmowy i reklamowy na kopertach. Nasze koperty firmowe są drukowane na najnowocześniejszych maszynach specjalistycznych do druku na kopertach w Polsce.

koperty firmowe

Nasi doświadczeni graficy pomogą w profesjonalnym przygotowaniu materiałów do druku offsetowego i sitodrukowego na kopertach.

Oferujemy koperty z nadrukiem jedno- i wielo-kolorowy, w systemach Pantone i CMYK. Drukujemy na kopertach papierowych, kopertach papierowych rozszerzanych (typu expander), kopertach z folią bąbelkową, kopertach foliowych (bezpiecznych i kurierskich), kopertach ozdobnych, kopertach kolorowych. Wykonujemy prace wymagające zadruk dużych powierzchni czy druku do krawędzi koperty. Jesteśmy w stanie wykonać nadruk na niemal każdym dostępnym formacie koperty.

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenia z którymi inne firmy mają często problemy. Wykonujemy nawet najmniejsze nakłady. W przypadku gdy nadruk na gotowych kopertach nie jest możliwy oferujemy wykonanie kopert na specjalne zamówienie (z nadrukiem cało-powierzchniowym wykonane z arkusza).

Zamówienie lub zapytanie na koperty firmowe z nadrukiem mogą Państwo złożyć tutaj.