logo
Koperty kurierskie

Oferujemy kompleksową gamę kopert do wysyłek kurierskich:

  • kartonowe koperty kurierskie
  • foliowe koperty kurierskie przyklejane do przesyłek (przylgi) – typu PostFIX

Kartonowe koperty kurierskie

Kartonowe koperty kurierskie wykonane z grubego kartonu bielonego jednostronnie o gramaturze 320 gsm. Koperty są zamykane paskiem samoklejącym po długim boku. Dodatkowo posiadają perforację (wentyl) wzmocnioną paskiem nylonowym do łatwego otwierania koperty przez odbiorcę. Przy większych zamówieniach oferuje również możliwość wykonania kopert kurierskich z wielokolorowym nadrukiem i w specjalnych rozmiarach - o ofertę możesz zapytać tutaj.

Standardowe kartonowe koperty kurierskie
symbol wymiar w
mm
gramatura
papieru
kolor
C45 231 x 310 320 gsm biały
 

Foliowe koperty kurierskie (przylgi) typu PostFIX

Foliowe koperty kurierskie służą do dołączenia do nadawanej przesyłki kurierskiej (paczki, palety, listu etc) dodatkowych dokumentów - listów przewozowych, faktur, gwarancji, innej ważnej dokumentacji. Nasze foliowe koperty kurierskie są wykonane z grubej folii PE o wysokiej przezroczystości i trwałości.

Z tyłu koperty znajduje się mocny klej (zabezpieczony przed użyciem silikonowanym papierem) który trwale przytwierdza kopertę z zawartością do przesyłki. Klej ten jest specjalnie dobrany do ekstremalnych warunków klimatycznych - wysokie temperatury w lecie, niskie temperatury w zimie, suche i wilgotne powietrze.

Kieszeń koperty posiada standardową wielkość dla typowych dokumentów stosowanych w obiegu. Po włożeniu do kieszeni dokumentu można dodatkowo zakleić zamknięcie nad kieszenią koperty dodatkowym paskiem tak, aby dokumenty przewozowe nie zostały przypadkowo wyjęte czy ubrudzone (zalane płynami).

Standardowo foliowe koperty przezroczyste są dostępne bez nadruku w pięciu standardowych rozmiarach. O inne rozmiary i koperty z nadrukiem możesz zapytać tutaj.

Standardowe foliowe koperty kurierskie
symbol rozmiar wewnętrzny (pojemność)
w mm
kolor folii
A7 110 x 95 transparent
C6 160 x 110 transparent
LD 225 x 110 transparent
C5 225 x 160 transparent
C4 310 x 230 transparent